fbpx
Отступы

Компанія TechExpert більше двадцяти років працює на ринку інформаційних технологій України. Наша компанія є інтегратором бізнес-процесів і провайдером комплексних ІТ-послуг. Діапазон діяльності компанії охоплює повний спектр комплексного ІТ-проекту від поставки програмного забезпечення та обладнання до комплексних консалтингових проектів з автоматизації ІТ- та бізнес-процесів, а також надання ІТ-рішень, навчання ІТ, підтримку і супровід.

Наш портфель рішень призначений як для підприємств малого та середнього бізнесу, так і для великих організацій. Завдяки гнучкості, доступності, розуміння потреб замовника, знання бізнес-процесів, розширення та вдосконалення послуг і рішень TechExpert послужить надійним і стабільним партнером в досягненні поставлених стратегічних цілей компанії. Незалежно від масштабу і галузі ми надаємо рішення оптимальні за вартістю і функціоналом. Досвідчені інженери і постійне підвищення кваліфікації персоналу дозволяють надавати високий рівень сервісу відповідно до кращих світових практик і з використанням новітніх передових технологій.

Тісна співпраця і розуміння потреб замовника дозволяє побудувати довгострокові міцні партнерські відносини, засновані на довірі та взаєморозумінні. В рамках наших партнерських відносин з більшістю наших замовників ми продовжуємо співпрацю, здійснюючи такі послуги як: підтримка, супровід і розвиток, як окремих завдань, так і комплексної інфраструктури.

Компанія TechExpert має багаторічний досвід успішної реалізації комплексних проектів в області інформаційних технологій. За цей час нашими фахівцями був реалізований цілий ряд проектів в різних областях: побудова, оптимізація і модернізація інфраструктури, впровадження програмних продуктів, перехід на нові платформи і багато іншого.

Постійна співпраця з провідними виробниками обладнання та програмного забезпечення дозволяє створювати і впроваджувати комплексні рішення, що поєднують інфраструктурну частину з автоматизацією бізнес-процесів. Серед наших партнерів - Microsoft, HP, Cisco, Check Point, Symantec, Citrix, Veeam, Pearson VUE, GFI, а список клієнтів включає провідні українські та зарубіжні підприємства, і державні служби.

Наша довгострокова стратегія - підвищення ефективності бізнесу наших замовників через підвищення ефективності роботи їх інформаційних систем. Ми пропонуємо повний спектр рішень, необхідних для формування і стійкої роботи корпоративного середовища організації.