fbpx
16Ноя 2015
Ноя 16, 2015

Компанія Майкрософт та Міністерство освіти і науки підписали Меморандум. Метою угоди є сприяння реформі вищої освіти та створення умов для легального використання програмного забезпечення у адміністративних та навчальних процесах вищих навчальних закладів.
Ви можете придбати програмні продукти Майкрософт зі значною знижкою — 35%, за умови укладення договору OVS-ES строком на 3 роки. Спеціальні умови будуть поширюватися на всі 3-річні платежі (на початкову специфікацію). Знижка розповсюджується на основні продукти Майкрософт. Щоб дізнатися вартість програмних продуктів зв’яжіться з мною за контактами нижче або використайте форму.


Взагалі цієї осені з’явилося багато можливостей для навчальних закладів для швидкого та ефективного вирішення питання з використанням ліцензованого програмного забезпечення.

Підписка на ІТ-Академію Майкрософт


Навчання студентів найсучаснішим інформаційним технологіям, об’єднання учнів у єдиний інформаційний простір та надання додаткових можливостей щодо обміну інформацією, розвитку кар’єри.
Ви можете оновити (придбати) Програму ІТ-Академія Майкрософт зі знижкою — 35%. Дана знижка буде зафіксована протягом 3-х років (але сама вартість ІТ-Академії Майкрософт може змінюватися).
НайменуванняЗнижка %Мінімальна кількість ліцензійМаксимальна кількість ліцензій
Програмний продукт CS-MS IT-Academy3515
В разі, якщо Ви залучитеся до програми ІТ-Академії Майкрософт Ви отримуєте передплату DreamSpark для забезпечення навчальних та лабораторних класів, викладачів та студентів необхідним у навчанні та наукових дослідженнях програмним забезпеченням.
Існують дві версії передплати:
  • DreamSpark Premіum для окремих підрозділів вузу, що викладають дисципліни в галузі природничих наук, технологій, конструювання і математики
  • DreamSpark Standard для всього навчального закладу

Обидві підписки дають змогу встановлювати програмне забезпечення в навчальних та лабораторних класах, а також надавати додаткові копії ПЗ студентам і викладачам для встановлення на особисті ПК з метою подальшого некомерційного використання в навчальних і наукових цілях. Також у рамках програми DreamSpark студенти, аспіранти та викладачі можуть отримати прямий доступ до новітніх інструментів Майкрософт для розробки та дизайну.


Microsoft Intune


Захист мережі та комп’ютерів Вашої організації може бути під загрозою, якщо антивіруси, що використовуються, є застарілими та/або підпадають під дію Закона України «Про санкції».
Перехід на нове антивірусне програмне забезпечення — Microsoft Intune. Захищає Ваші комп’ютери від вірусів, забезпечує можливість керування пристроями у Вашій мережі, а також гарантує безпеку та цілісність Ваших даних.
НайменуванняЗнижка %Мінімальна кількість ліцензійМаксимальна кількість ліцензій
Програмний продукт Intune OPEN35115

Office Pro Plus


Придбання Office Pro Plus від Microsoft для викладацького складу, з можливістю безкоштовного отримання ліцензій на Office 365 ProPlus для всіх студентів.
НайменуванняЗнижка %Мінімальна кількість ліцензійМаксимальна кількість ліцензій
Програмний продукт OfficeProPlusEdu351300

*при придбанні програмних продуктів для всіх викладачів та підписання угоди OVS-ES строком на 3 роки маєте можливість отримати підписку на Програму DreamSpark безкоштовно.