Тривалість розробки – 8,5 місяців. Команда проекту на різних фазах налічувала від 2 до 7 розробників, не включаючи команди з підтримки (верстка, тестування, аналітика). Основним обмеженням був час запуску проекту – замовник вимагав працездатну версію системи якомога раніше.
Програмний продукт необхідно було запускати в роботу поетапно, нарощуючи його функціонал, при одночасному використанні в компанії замовника.
Перший запуск функціоналу проекту був проведений через 3 місяці після старту розробки. Далі було ще 3 основних релізу, кожен з яких нарощував певні гілки функціональності системи.
При розробці використані наступні технології:
ІС складається з наступних глобальних частин:
Особливості управління командою розробки:
В умовах постійного нарощування темпів і чисельності команди розробки, роль аналітиків в команді була збільшена. Вони відстежували всі зміни у вимогах і давали постійний зворотний зв’язок розробникам. Таким чином, ми зменшували кількість часу на відпрацювання багів, які могли виникати внаслідок неточністі в постановці завдань.
Була створена система для автоматизації роботи операторів відділень і повідомлення про хід проходження відправлень. Основний функціонал націлений на спрощення роботи із заповненням форми відправлень і відстеження ходу вантажу або документу. Вона включає: