Для компаній, яким потрібна підтримка функціонування ІТ-інфраструктури та бізнес-процесів, TechExpert пропонує послуги з професійного менеджменту, супроводу програмного забезпечення, технічну підтримку ІТ-інфраструктури на основі аутсорсингу. ІТ-аутсорсинг від компанії TechExpert включає великий вибір ІТ-послуг, що надаються на професійному рівні завдяки тому, що ми маємо можливість спеціалізуватися у вузькій галузі, застосовуючи передові технології та постійно накопичуючи досвід обслуговування багатьох клієнтів.

Ці послуги включають віддалений моніторинг ЦОД, мереж (WAN та/або LAN, включаючи комутатори, маршрутизатори), поштових систем, адміністрування баз даних, настільних комп'ютерів, серверів та периферійних пристроїв. В рамках забезпечення функціонування кожної з груп послуг ІТ-аутсорсингу наші фахівці можуть виконати роботи з організації, конфігурування, технічного супроводу та забезпечення функціонування обладнання та програмного забезпечення. З урахуванням раніше згаданого забезпечується високий рівень інформаційної безпеки завдяки постійному оновленню клієнтського та серверного програмного забезпечення, антивірусних баз, конфігуруванню політик сканування та систем безпеки, системі моніторингу та повідомлень, перевірці стану системи безпеки.

Також компанія TechExpert надає професійні послуги аутстаффінгу. Послуга передбачає залучення замовником спеціаліста компанії TechExpert на час виконання робіт за певним проектом.